Wydział Sędziowski LZPS
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Download
  Linki
  Artykuły
  Regulamin

Wydział Sędziowski
  Struktura WS LZPS
  Komunikaty WS LZPS
  Obsady
  System obsad

Pomoc
  Kontakt
  Szukaj

Nasi Partnerzy
Kluczowy partner
Tel. +48 95 720 56 56
skorpion.spj@wp.pl


biuro@mnetgorzow.pl

Regulamin
Wydział Sędziowski LZPS nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi opublikowane na stronach forum. Administratorzy i moderatorzy zastrzegają sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania wątków i komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Użytkownik forum zgadza się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i inne materiały, które mogą być sprzeczne z prawem, wątków. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są nazwy użytkowników jak i ich adresy IP. Użytkownik zgadza się, że wszystkie informacje, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

1. Pamiętaj również o tym, że: Forum to powstało aby można było wymieniać doświadczenia, pomagać mniej zaawansowanym użytkownikom oraz było miejscem gdzie można podyskutować w miłej i przyjaznej atmosferze.
2. Nikt nie jest nieomylny i każdy może się mylić. To pierwsza z zasad której starajmy się trzymać, czyli tolerancja dla wszystkich i pomoc w miarę możliwości i wiedzy.
3. Nie tolerujemy żadnych bluzg i kłótni na forum, obojętnie kto jaki ma status jeżeli ktoś ma jakieś "ale" do innego Użytkownika od tego są wszelakie komunikatory, maile oraz PW.
4. Nie będziemy tolerować bałaganiarstwa. Z czasem rozbuduje się listę podczepionych wątków, a zakładanie nowych w tym samym temacie będzie karane (np. usuwanie wątków).Administartor Serwisu i Moderatorzy Forum.

Linki

PZPS

Portal Sedziów Polskiej Siatkówki

Plus Liga

ORLEN Liga

FIVB

CEV

Strefa Siatkówki


Obecny adres IP
18.212.239.56
Copyright © 2006-2016 MNet dla WS LZPS

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew

1,047,161 Unikalnych wizyt
Transverse Theme designed by: Fuzed Themes

XHTML CSS